Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Бейонс в листопадовому InStyle

Бейонс

Бейонс знялася у фотосесії для листопадового номера американського журналу InStyle.

Вона розповіла про свої ікони стилю,про місце прикрас в її життя,про улюблених дизайнерів і багато чого іншого,розповідає Інтернет видання сплєтнік.ру.

"Шарліз Терон завжди красива і жіночна. Мені подобається її модельний вигляд і виразний силует. Холі Бері елегантна й витончена. Мені подобається,що Шер і Дайана Рос в 1970-х виглядали як суперзірки. Коли вони на сцені,вони видають справжню виставу - а я люблю подання".

"У приватному житті я значно консервативніша. Але навіть якщо я без прикрас,все одно одягну симпатичну сорочку,гарні джинси і туфлі на підборах. Навіть на відпочинку,де ніхто мене не побачить,мені подобається вибирати новий одяг,купальники та аксесуари. Я роблю це для себе,просто тому що мені подобається мода".

Незабаром на екрани вийде фільм,в якому Бейонс зіграє блюзову співачку Ету Джеймс. У цьому фільмі Бейонс буде грати в перуці блондинки. Також скоро з'явиться новий альбом співачки "I Am ... Sasha Fierce". Саша Фірс – це "нове" ім'я співачки. Як каже сама,це її альтер еґо.

Напишіть відгук